Dodał: Anna Data: 22/03/2018 - 10:31:33
Rodzice

Dnia 21.03.2018 w naszym żłobku odbyły się warsztaty świąteczne przygotowane przez Leo market. Dzieci wraz z opiekunami przygotowały piękne świece żelowe w szklanych słoiczkach. Na piasku i kamykach umieściliśmy kurczaczka i jajeczko, które później zalaliśmy specjalnym żelem. Podczas kiedy nasi animatorzy przygotowywali żel dodatkową atrakcją było malowanie buziek. Każde dziecko otrzymało rónież balonikowy prezent. Dziekujemy Leo za świetną atmosferę i niepowtarzalne świeczki, które zostaną na pamiątkę naszych żłobkowych warsztatów.

Dodał: Anna Data: 28/02/2018 - 02:11:30
Rodzice

  W dniu 2.03.2018 o godzinie 16.00 odbedzie sie zebranie z rodzicami. Zapraszamy

  Dodał: Anna Data: 25/02/2018 - 08:52:10
  Rodzice

  20.02.2018 roku w żłobku robiliśmy smakowite kanapeczki. W tym dniu dzieci przyniosły wcześniej przygotowane składniki. Nie zabrakło rzodkiewki, sałaty, ogórka, pomidorka, wedlinki, sera, białego serka, serka topionego czy też gotowanego jajka. Znalazły się również rzeżucha i oliwki zielone. Po początkowej próbie samodzielnego posmarowania pieczywa masełkiem, nadszedł upragniony czas nakładania składnikó. i choć nie zawsze lądowały one na kanapce- często obok a najczęściej w buzi malucha , to nasze kanapki i tak były wyjątkowe. Dzieci włożyły dużo starań i miłości w to aby ich kanapki były najładniejsze :). Po nanieniesiu kilku poprawek przygotowaliśmy degustację dla rodziców, którzy bardzo zmęczeni po pracy mogli skosztować naszej bomby witaminowej aby mieć siłe na resztę dnia.:)

  Dodał: Anna Data: 25/02/2018 - 08:41:05
  Rodzice

  16 lutego w żłobku obchodziliśmy trzecie urodziny Zuzi. Z tej okazji Zuzanka poczęstowała wszystkich pysznym i ślicznym tortem. Wszystkim dzieciaczkom bardzo smakował, aż prosiły o dokładkę. Niestety wraz z ukończeniem trzech lat Zuzanka pożegnała się z wszystkimI kolegami i koleżankami żłobkowymi, ponieważ stała się teraz dzielnym przedszkolakiem. Życzymy Zuzi wszystkiego co najlepsze i aby w nowym przedszkolu odnalazła się równie dobrze jak w żłobku. Zuzia trzymamy Cię za słowo, że będziesz nas odwiedzać :) Pozdrawiamy i ślemy buziaczki -EKIPA ŻŁOBKOWA :)

   

  Dokumenty - rekrutacji

     

  Galeria

  Polecamy